Minecraft

Star wars

A közelmúlt sporteseményei

Az elmúlt két hónapban számos sportversenyen mérették meg magukat tanulóink.

Március elején Kiskunlacházán Terematlétika bajnokságon szerepeltek felsős fiú csapataink.
III.korcsoportban csapatban első helyezést értünk el Várnai Bence 5.c, Nagy Zoltán 6.b, Biczó Máté 6.d, Nemes Márton 6.b, Molnár Ágoston 6.a, Kántor Benjámin 6.c osztályos összetételben. Az egyéni összetett versenyt Biczó Máté nyerte, Várnai Bence második, Nagy Zoltán negyedik helyen végzett. IV.korcsoportos fiaink csapatban ötödikek lettek: Fehér Dániel 8.d, Kereszturi Bendegúz 8.d, Tóth Zsombor 8.d, Boros Zoltán 8.b, Szabó Szilveszter 8.a, Szalontai Gergő 8.a
Lány és fiú kézilabdásaink III.korcsoportban egyaránt megnyerték a körzeti fordulót a területi Diákolimpián pedig harmadik helyezést értek el.
Lányok: Szabó Blanka 5.c, Perák Csenge 7.c, Cseh Panna 5.b, Dankuly Alexa 5.b, Nagy Kinga 5.b, Kerekes Laura 6.c, Vajda Fanni 6.c, Fülöp Dorina 5.a, Valóczki Virág 5.a, Simkó Noémi 5.a, Steixner Petra 5.a.
Fiúk: Biczó Máté 6.d, Kovács Bendegúz 6.d, Kovács Barna 5.c, Eisner Dániel 5.d, Horváth Tamás 5.d, Márton Kristóf 6.b, Nagy Zoltán 6.b, Hunyadi Fülöp 4.c, Paulheim Patrik 4.c.

Röplabdás lányaink szintén területi versenyen második helyezést értek el: Benkő Nóra 8.d, Polgár Réka 8.b, Terebessy Zsófia 8.a, Nagy Kinga 5.a, Nagy Szonja 6.a, Kecskeméthy Nóra 5,c, Szalók Zóra 5.c, Vincze Lili 6.a, Turi Fanni 7.c, Dér Csenge 7.a, Bartha Tünde 7.a, Tóth Karina 6.a, Gergely Réka 8.a.
Dunavarsányban szintén lányokkal indultunk el Teremlabdarúgó Tornán, ahol szoros összecsapások végén az ötödik helyet szereztük meg. A csapatban szerepeltek: Zahár Flóra 7.a, Nagy Julianna 7.a, Varga Roxána 7.a, Balázs Regina 7.c, Turi Fanni 7.c, Perák Csenge 7.c, Benkő Nóra 8.d, Borsos Liliána 8.d.
Május 3-án rendezték Kiskunlacházán az Atlétika Diákolimpia területi versenyét, ahol három csapat képviselte iskolánkat.
IV.korcsoportos lányaink csapatban ezüstérmet szereztek: Dankuly Viktória 8.c, Terebessy Zsófia 8.a, Gergely Réka 8.a, Borsos Liliána 8.d, Zahár Flóra 7.a, Perák Csenge 7.c.
Ugyanebben a korosztályban fiú csapatunk ötödik helyen végzett: Tóth Zsombor 8.c, Bozók Szabolcs 8.c, Voidoc Balázs 8.c, Szabó Szilveszter 8.a, Gortva Ádám 8.d, Fehér Dániel 8.d.
A III.korcsoportos fiúk negyedik helyezést értek el: Biczó Máté 6.d, Molnár Ágoston 6.a, Kántor Benjámin 6.c, Várnai Bence 5.c, Nemes Márton 6.b, Márton Kristóf 6.b.